Hakkımızda

Başarımız Müşteriye verdiğimiz değerdedir

Hizmet odaklı çalışma anlayışımız, uzman ve deneyimli ekibimiz sizin mutluluğunuz için çalışmaktadır. Clinica güzellik salonu siz müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik olarak sunmaktadır.Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir” felsefesinden hareketle salondaki her uygulama kişiye özel olarak tasarlandı.

Vizyonumuz Kaliteli ve kalitesini sürekli geliştirerek bölgede lider konumda olan, Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendine hedef seçen, Sektöründe en iyi hizmet veren, Çevreye ve insana önem vererek hizmet eden bir firma olmaktır.

Misyonumuz Hijyenik, konforlu ve güvenilir ortamlarda, Bilinçli, kaliteli ve güler yüzlü, Çağdaş, eğitimli ve yeniliğe açık bir ekip, Kişiye özel (her müşteri özeldir, Son moda trendlerini ve teknolojilerini takip eden, Gelişen teknolojiden faydalanarak interaktif iletişim sağlayan bir hizmet sunmak.

Ekibimiz

Esin AlşanUzman

Hakkımızda

Mecidiyeköyde olan güzellik merkezimiz de hizmet vermekteyiz. Güzelliginize güzellik katmak için bizi tercih edin. Size özel fırsatlar için aşağıdaki numaradan bizi arayın.

Açılış - Kapanış : 09:00~19:00
Telefon : (533) 291 26 65

Style Gallery