Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulaması göze, kaşa, dudağa kalıcı olarak kalıcı makyaj cihazı ve kalıcı makyaj boyaları ile kalıcı makyaj iğneler yardımıyla Epidermis tabakasına çok hassas bir şekilde uygulanmaktadır.

Kalıcı makyaj uygulamasında; kalıcı eyeliner ve kalıcı dip liner kullanım süresi en uzun olandır. Kalıcı kaş ve kalıcı dudak uygulamaları, kalıcı eyeliner'e göre kalıcılık süreleri daha kısadır. Genelde 5 - 7 yıl gibi kalır dense de, aslında kişinin bunu memnun kullanma süresidir. Kalıcı makyaj kullanım süreleri UV ışınlarına, solaryuma girme süresine, yaşa, kullanılan pigmenti tonuna, uygulama şekline ve deri tipine göre değişir. Kalıcı makyaj güven işidir. Kalıcı makyaj uygulamasında özellikle hijyene çok dikkat edilmelidir. Kullanılan kalıcı makyaj iğneleri, boyaların sadece size özel olmasına titizlikle dikkat edilmelidir.

Kalıcı makyaj uygulaması prosedürü: Öncelikle kaşlarınız cımbız ile şekillendirilir (kaşlarınız tamamen kesinlikle alınmaz ve alınmasını da tavsiye etmiyoruz, çünkü her zaman en doğal olan kaşınıza en yakın olan modeldir) ve Dr. Baumann mineral kaş kalemleri ile ön çizim yapılır. Ön çizim yapılacak kalem bu noktada önemli, çünkü deriye uygulama yapılan kalem iğneyle deriye nüfuz edeceği için, kullanılan kalemin cilt ile uyumlu olması gerekir. Aksi taktirde kalıcı makyaj boyası (pigmenti) ne kadar kaliteli olursa olsun diğeri, cilde zarar verecektir. Yapılan ön çizim üzerinde fikir birliğine ulaştığımızda ve kalıcı makyaj da kullanılacak rengi de mutlaka görüp onayını verdikten sonra uygulama başlar. Uzmanlarımız, Yüze şeklinize uygun kaş, eyeliner,
dipliner ve dudak uygulamasını gerçekleştirir.

Hakkımızda

Mecidiyeköyde olan güzellik merkezimiz de hizmet vermekteyiz. Güzelliginize güzellik katmak için bizi tercih edin. Size özel fırsatlar için aşağıdaki numaradan bizi arayın.

Açılış - Kapanış : 09:00~19:00
Telefon : (533) 291 26 65

Style Gallery