Kirpik Boya Perma

Kirpik Boyama

Kaş - Kirpik boyama işleminde kaş ve kirpikleriniz saçınıza oranla çok açık ve belirsiz ise özel boyalarla boyanıp çok daha belirgin bir hale getirilebiliniyor. Kimisinin kirpik uçları açık renktir ve rimellendiğinde uzunluğu ortaya çıkar. Bu gibi problemlere karşı özel bir teknik boyayla kaşlarınız ve kirpikleriniz boyanır.
Kaş - Kirpik boyama işleminde göze ve kaşa bir zararı olmayan boya dökme yapmadığı gibi içerdiği maddelerle kirpiklerinizi korur ve güçlendirir.

 

Kirpik Perması

Kirpik Perması özellikle kirpiği düz olupta hergün mekanik şekillendirecilerle şekillendirmeye vakti olmuyan kişiler için uygulanmaktadır. Özel solüsyon ve yapıştırıcılarla uygulanan bu perma işleminin göze ve kirpiğe kesinlikle hiç bir zararı yoktur. Yani bilinen saç permasının aksine kirpiğe zarar vermeyen bir uygulamadır.

Kirpik Permasında düz olan kirpikler kıvrıldığı için gür ve estetik görümüne kavuşur.
Kirpik Perması uygulamasında kullanılan ürünler tamamen göz için imal edilmiş ithal ürünlerdir.
Kullanım süresi ilk yapıldığında 1 ay daha sonraki uygulamalarda ise 3 aydır. Kullanılan ürünlerin herhangi bir yan etkisi yoktur.

Hakkımızda

Mecidiyeköyde olan güzellik merkezimiz de hizmet vermekteyiz. Güzelliginize güzellik katmak için bizi tercih edin. Size özel fırsatlar için aşağıdaki numaradan bizi arayın.

Açılış - Kapanış : 09:00~19:00
Telefon : (533) 291 26 65

Style Gallery