Her yaş gurubu ve tüm cilt tiplerinde dört mevsim boyunca  uygulanabilen bir bakımdır

Hayır,kullanılan cihazlar ve  ürünlerle yapılan uygulama  kesinlikle cilt tipinize yöneliktir.

İşinde uzman olmayan kişilere uygulama yaptırdığınız takdirde morarma gerçekleşebilir.

Uzmanımız tarafından Cildinizin özel problemine özel olarak kür bakımı önerilmediyse, Cildinizin nefes alması ,yenilenmesi ve canlı görünmesi açısından ayda bir yaptırmanız gerekir.

Bakımdan sonra makyaj yapmanızda bir sakınca yoktur.

Her cilt bakımından sonra cilt hemen yıkanmamalıdır, fakat yıkanması gereken durumlarda  herhangi bir enfeksiyon gelişmesi durumu yoktur.

 

Aqua cilt bakımı nedir?
Hollywood yıldızlarının cilt temizleme ve yenileme bakımı olarak tercih ettikleri cilt bakımı vakumlama sistemi ile el değmeden derinlemesine cilt temizliği, nemlendirme, yenileme ve antioksidan korumaların yapıldığı bir yöntemdir.

“Aqua cilt bakımı uygulaması solüsyonlu basınç ve vakum gücü kullanılarak medikal bir cilt bakımı sistemidir. Cildin kontrolsüz bir hasar görmesini engelleyerek derinlemesine bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlamak amaçlanmaktadır. Herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmaksızın, ağrısız ve acısız bir şekilde ciltteki gözenekleri açma, siyah noktaları ve akneleri yok etme, hafif kırışıklıkları düzeltme, yoğun nemlendirme gibi cilt temizleme ve bakımlarını  15-20 dakika gibi kısa bir sürede yapar.

Aqua cilt bakımının faydaları nelerdir?
Aqua cilt bakımı uygulaması ile cilt yenilenip ve gençleşiyor, gözle görülür kırışıklıkların, pigmentasyonların, akne ve daha fazlasının giderilmesi sağlanıyor, tıkanık gözenekler ve pürüzlü cilt hemen iyileşiyor.

Klasik bakımda manuel olarak yapılan cilt temizleme (siyah nokta sıkma, yağ butonu temizleme, ölü deriden arındırma) aşamasının el değmeden vakum başlıklı cihaz ile yapılmasıdır.
Acısız,ağrısızdır.
Son derece hızlı ve güvenli bir uygulamadır
Hiçbir yan etkisi yoktur.
Her cilt rengine ve tipine yaz ve kış uygulanabilir.
Cildin temizlenmesine ek olarak vitamin -mineral-oksijen desteğini tahrişe neden olmadan cilt altına verir.
Pürüzlü cildin iyileştirilmesine yardımcı olur.
Tıkalı gözeneklerin açılmasını sağlar
Tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan sağlar.
Çok kısa sürede cildin yenilenmesini sağlar

Neden Aqua cilt bakımı yaptırmalısınız?
Aqua cilt bakımı ile leke ve kırışıklık ciltlerde cerrahi müdahele olmadan, deri altına hiç bir madde enjekte edilmeden son derece başarılı sonuçlar elde edilmektedir.
Cihazlarla yapılan yeni nesil cilt bakımı Aqua cilt bakımı cildi tahriş-irite etmeden temizleyen, aynı zamanda besleyen ve bakımını yapan bir uygulamadır. Farklı cilt tipi ve sorunlarına uygun olarak hazırlanmış solüsyonlar püskürtme ve vakumlama teknolojisi ile cilde derinlemesine nüfuz ederek cildin pürüzsüzleşmesini, parlamasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Solüsyonların içeriği sayesinde ince çizgilerin, yaşlanmaya bağlı lekelerin giderilmesi ve kolajen
elastin liflerinin canlanmasına yardımcı olur. Özel spiral uçlar yardımıyla cilt yüzeyindeki ölü hücreleri cilde zarar vermeden hafifçe temizler. Doğru uygulama yani vakum işleminin kas yönünde ve kontrollü bir şekilde uygulanması sağlandığında herhangi bir sarkma veya olumsuz etki oluşturmaz.

 

Aqua cilt bakımının işlem detayları nelerdir?
Özel spiral uç yardımıyla cilt yüzeyindeki ölü hücrelerinizi  cilde zarar vermeden hafifçe temizler. Ciltte istenilen etkiye göre, hazır solüsyonlar aşama, aşama cilde basınçla verilirken aynı anda vakum etkisiyle ciltten geri çekiliyor. Bu teknoloji sayesinde hem cildin  üzerindeki ölü derinin kaldırılması, gözeneklerin açılması ve cildin alt katmanlarının dezenfekte edilmesi hem de cildin bakım için kullanılan ürünlerden daha iyi faydalanabilmesi amaçlanıyor.  Enjektör kullanılmayan işlem kişiye herhangi bir rahatsızlık vermiyor.
Ultrasonıc spatula yardımıyla gerekli görülen yerlerde elle sıkma işlemine gerek kalmadan siyah nokta temizliği gerçekleştirilir. Özellikle burun da cerrahi operasyon geçiren kişiler için çok rahat uygulanabilir. Oksijen başlığı sayesinde hızlanan kan dolaşımının etkisi arttırılarak cilt üzerinde ışıltı gerçekleşir. Radyo frekans başlığında cilt altına ısı verilerek kolajenler uyarılarak lifting etkisi sağlanır. Yüz ovalini toparlama, gıdı toparlama, ince kırışıklıkları açmakta etkili bir yöntemdir, uygulamada kullanılan kök hücre serumlarının doku altına inmesini kolaylaştırarak maksimum yenilenme sağlar. Soğutucu başlığın şok etkisi sayesinde uygulanan serumların doku içinde hapsolması sağlanırken yapılan işlemlerin cilt üzerinde etkisi artarak sürmektedir.

Led terapisi ile cilt tipinin durumuna göre dokuyu sakinleştirme, oksijenlendirme ve onarma  etkisi sağlanarak istenilen sonuca ulaşılmış olunur.  

Aqua cilt bakımında kullanılan ürünler nelerdir?
1. Solüsyon, tüm ciltlerde, Alfa hidroksi asitler (AHA) ile ölü hücreleri temizler.
2.Solüsyon, problemli bölgelerde, Alfa ve Beta hidroksi asitler (AHA&BHA) ile gözeneklerden cildin at katmanlarına geçerek siyah ve beyaz noktalarla aşırı sebumu temizler. . Birçok iltihabı cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.
3. Canlandırıcı yatıştırıcı solüsyon ise tüm cilt tiplerinde, 1. Ya da 2. solüsyonlardan sonra kullanılır. Cildi yatıştırır, nemlendirir ve besler.
Led terapi ile birlikte  cilde uygun maske kullanımı gerçekleşmektedir.

Aqua cilt bakımı öncesi ve sonrası yapılması gerekenler ve dikkat edilmesi gerekenler
Aqua cilt bakımı öncesi ve sonrası epilasyon ve ağda gibi işlemlerin yapılmamış olması gerekir. Bütün cilt bakımlarında olduğu gibi Aqua cilt bakımından sonrada cildin hemen  sonra cildin yıkanmaması ve güneş koruyucu dahil ev devam ürünlerinin kullanılması önerilmektedir.

Sizi Bekliyoruz

Hemen bir Randevu Alın

Zaman Çizelgesi

Çalışma Saatlerimiz

Bizim için özelsiniz. Tüm müşterilerimizin kendi özelliğinde uygulamalarımız ve mükemmel sonuç için deneyimli profesyonel ekibimiz sizin için burada.

  • Pazartesi - Cuma : 9:30 - 18:30
  • Cumartesi : 09:30 - 18:00
https://www.sevvalozcelikguzellik.com/
Ağustos 2020
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456