Kirpik Estetiği Uygulamaları

Kirpik Lifting
İpek Kirpik Sistemleri
Kirpik Boyama

Kirpik Estetiği 

İPEK KİRPİK Rimel kullanmak istemeyen ya da rimelin verdiği görüntüden daha doğal daha etkili bir görüntü elde etmek isteyenler, makyaja ayrılan zamandan tasarruf etmek isteyenler için mükemmel bir uygulamadır.  Makyajsız da dinç bakımlı bir görüntü sağlar üstelik kişinin tercihine göre değişen doğallık, yoğunluk ve uzunluk alternatifleri vardır.

Volume kirpik; Her bir kirpiğe daha ince seçeneklerde birkaç vizon kirpik eklenir.Bu vizon kirpik kalınlığı 0.05/0.07/ 0.10 gibi kirpik kalınlığı volume kirpiğe uyarlıdır. Kişinin talebi ve göz yapısına göre yoğunluğu arttırılır bu yoğunluğu (2D-3D hybrid volume,4D-5D volume,6D VE 10D mega volum)şeklinde değerlendirilir.

Klasik kirpik ipek kirpik sisteminin ilk çıkan yöntemidir. Doğal kirpiğin kalınlığı ve gürlüğü göz önünde bulundurularak her bir kirpiğe tek bir vizon kirpik eklenir.Böylece çok daha doğal bir görünüm gerçekleşir

Kirpik Lifting uygulaması sadece doğal kirpiklere uygulanır ve içerisinde bulunan  protein, keratin ve vitamin doğal kaşlarınızın daha gür ve uzun görünmesini sağlayacaktır.

Kirpik boyama uygulaması çok uzun ve yoğun kirpiklere veya renk olarak kendilerine uygun kirpik rengine sahip olamayan kişilere yapılan uygulamadır.Özellikle kirpiklerin cansız renkte olması uzun ve yoğun olsa bile hacimsiz görünmesine neden olmaktadır. Böyle durumlarda kirpik boyama işlemi yapılarak kirpiklerin daha canlı görünmesi sağlanmaktadır.