Lazer Epilasyon Uygulamaları

Kadın Lazer Epilasyon
Erkek Lazer Epilasyon

Öncelikli olarak epilasyona işlemine uygunluğunuz için bir ön görüşme yapıyoruz. Bu ön görüşme de kıl yapınız, kıl renginiz, daha önce yapılan işlemler, sağlık durumunuz ile ilgili bilgiler alıyoruz ve sorularınız merak ettiklerinizi cevaplıyoruz. Sizin için de uygun olan randevu tarihi belirleyip uygulamaya gelmeden evde yapmanız gerekenler hakkında bilgi veriyoruz. Tabii uygulamadan sonra yapılması ve yapılmaması gerekenler ile ilgili detaylı bilgi aktarımını da bu görüşmede size aktarıyor olacağız. 

Her kıl renginin ve kıl kalınlığının farklı bir enerjiye ihtiyacı vardır. Tabii cilt renginizin doğru tanımı da oldukça önemlidir. Tüm bu veriler eşliğinde size en uygun parametre değerleri belirlenir ve uygulama seansınız başlar. 

Bu epilasyon seansları emin olun ki son derece konforlu ve acısız geçecektir. Çünkü buz başlık sayesinde uygulama sonuna kadar bu konforunuz devam edecektir. Uygulamadan istenen sonucu almanız için kullanılan cihaz da çok önemli bir faktördür. Avrupa standartlarında üretilmiş ve TSE onaylı epilasyon cihazımız size bu konforu yaşatırken pürüzsüz bir tene kavuşmanızı sağlayacaktır.